loader

Formularz rezerwacji

Filtr antyspamowy 2 - 3 =
* pola wymagane

Pokoje Classic

#0
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
#9

Pokoje Elegance

#0
#1
#2
#3
#4
#5
#6
#7
#8
#9
#10
 
 
Gloria dysponuje pokojami jedno-, dwu- oraz trzyosobowymi.
Wszystkie pokoje, urządzone elegancko i funkcjonalnie, wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt. Ich starannie zaprojektowane wnętrza zapewniają idealną przestrzeń do odpoczynku i relaksu, jak również wygodne warunki do pracy. Duże okna oraz jasne, beżowe kolory wprowadzają przyjemną atmosferę i gwarantują odpowiednią ilość światła dziennego. 
W trosce o Państwa komfort pracownicy codziennie dbają o czystość i nienaganny stan pokojów.
 
 
POKOJE „CLASSIC”
W Glorii znajduje się 6 pokoi dwu- oraz trzyosobowych usytuowanych na parterze, które udostępniane są także do pojedynczego wykorzystania.
Pokoje Classic  cechuje dbałość o każdy detal. Wysokiej jakości sprzęt, piękne tkaniny, wygodne materace gwarantują udany wypoczynek po ciężkim dniu.
Pokoje posiadają wspólny węzeł sanitarny urządzony w sposób przytulny i komfortowy. Dla zwiększenia komfortu ich użytkowania zapewniamy szlafroki oraz ręczniki.
 
 
 
POKOJE „ELEGANCE”
 Na wyższych piętrach Glorii usytuowano pokoje Elegance z łazienkami o podwyższonym standardzie. Są to zarówno pokoje typu Twin (dwa oddzielne łóżka) jak i Double (z łóżkiem małżeńskim). Wnętrza pokoi Elegance urządzone są funkcjonalnie, a zarazem w znakomitym stylu. Duże okna zapewniają dużą ilość naturalnego światła, a usytuowanie na najwyższych piętrze pozwala Gościom poznać unikalną aurę miasta Tychy. Oprócz standardowego wyposażenia pokoi, w części z nich zainstalowano indywidualnie sterowaną klimatyzację.